Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

SMS Paskolos ir greitieji kreditai, paskolos internetu greitai, pigiai, patikimai.

Sužinok kaip paimti paskolą pigiai ir greitai! Susipažink su paskolų įmonių akcijų pasiūlymais.

Kaip ir bet kurioje kitoje šalyje, taip ir Lietuvoje daugelis žmonių susiduria su finansinėmis problemomis.

Gal keista gal ir ne, bet daugelis Lietuvos žmonių, kurie susidūrė su finansinėmis problemomis,  stengiasi išspręsti finansines problemas savarankiškai, ir nesikreipia į jokius finansinius patarėjus, ar konsultacines įmones. ( konsultacinė įmonė www.konsultacijaverslui.lt).

Vienas iš geriausių būdų yra kreiptis į banką dėl paskolos, ar paskolos refinansavimo.

Yra nustatyta, tiksliau statistika byloja,  kad beveik 40 % paskolų vartotojų paskolos kreipiasi į greituosius kreditus, arba tiesiog stengiasi gauti sms paskolą.

Šie duomenys yra pateikti Lietuvos banko, ir duomenys teigia, kad kurie labiausiai ima SMS paskolas, yra žmonės, kurių amžiaus vidurkis yra iki trisdešimties. Taip pat statistika byloja, kad tokie asmenys, kurie paėmė SMS paskolas, ar greituosius kreditus, yra linkę uždelsti ar atidėti paskolos grąžinimus, bando refinansuoti ar kitaip pertvarkyti savo paskolas, kas savo ruoštu yra sveikintina, nes nieko nėra blogiau, kaip vengimas paskolos grąžinimo.

Ne tik, kad statistika byloja, bet ir žmonių susidariusi nuomonė teigia, kad smulkiųjų kreditų bendrovės, kurios duoda SMS paskolas, arba greituosius kreditus, yra blogesnės negu bankai.

Žiūrėkim realiai, ir iš įstatyminės pusės, nei bankas nei SMS paskolas išduodanti finansų institucija niekuo nesiskiria, nes tiek vieniems tiek kitiems yra taikomi lygiaverčiai apribojimai ir sankcijos, privalomi reikalavimai ir sertifikavimai. Kiekviena institucija privalo informuoti klientą apie SMS paskolos ar vartojamojo kredito subtilybes, grąžinimo kainas ir palūkanas.

Abiejų tipų bendrovės turi vieną ir tą patį tikslą: uždirbti pinigus. Tiek bankai, tiek greitųjų kreditų bendrovės, tikisi tik vieno, pelno iš Jūsų.

SMS paskola- tai lygiai tas pats, kas gauti vartojamąją paskolą banke, arba pasiimti kreditinę kortelę iš banko, ir išleisti tuos pinigus, esančius toje kortelėje.

Tik tiek, kad SMS paskolą Jūs gaunate greitai ir Jums patogiu būdu, o vartojamąjį kreditą banke Jūs gausite tik mėnesio laikotarpyje.

Ir bene esminis dalykas, kuo skiriasi SMS paskolos ir vartojamieji kreditai banke yra tai, kad Jūs galite pasiskolinti kelis šimtus eurų per SMS paskolas, bet banke, Jūs turėsite skolintis tūkstančius, nes kitu atveju Jums tiesiog neduos paskolos bankas.

Kiekvienas pilietis, kuris yra pilnametis, ir turi socialines pajamas, gali drąsiai pretenduoti gauti SMS paskolą, ar greitąjį kreditą tik jam pačiam priimtinu būdu. Jeigu pilietis pageidauja greitąjį kreditą gauti iš banko, jam reikia tiesiog nuvykti į banką, supildyti paraišką, palaukti keletą dienų, ir tada bankas duos teigiamą arba neigiamą atsakymą. Jeigu pilietis nenori laukti keleto dienų, ir pageidauja gauti greitąjį kreditą, ar SMS paskolą per kuo trumpesnį laiką, tai žmogus yra laisvas rinktis greitųjų kreditų bendroves, kurios aiškiai ir suprantamai įvardija, kokiam terminui SMS paskola suteikiama, kokios bus palūkanos, ir kiek žmogus turės grąžinti paskolos.

Remiantis Lietuvos banko statistika, daugelis bankų ir kai kurių viešosios medijų atstovų yra kategoriškai nusistatę prieš greitųjų kreditų įmones ir SMS paskolas teikiančias bendroves. Ir tai yra visiškai suprantama, kadangi bankai per tokias bendroves praranda pajamų dalį, kurią pasiima SMS paskolų teikėjai.

Praeitų metų Lietuvos banko statistikos duomenimis SMS paskolos suteikiamos iki 700 eurų vienam asmeniui, o bakuose ir kreditų įstaigose kreditai suteikiami iki 11000 eurų. 

Jau vien šie skaičiai turėtų priversti susimąstyti, ir nutilti greitųjų kredito bendrovių priešininkus, nes kaip bebūtų, ilguoju laikotarpiu, Jūs visada sumokėsite bankui daugiau palūkanų nuo didelės sumos, negu trumpu laikotarpiu nuo mažos sumos.

Viena vertus, jeigu Jums reikia didelės paskolos su ilgalaikiu laikotarpiu, Jūs tikrai turėtumėte paskolos prašyti banke, kita vertus, jeigu mums reikia tik greitos paskolos, kuri būtų nedidelė finansinė paspirtis, kai pritrūkstame keleto šimtų iki algos, arba tiesiog pramogoms, tai kodėl gi nepasinaudojus SMS paskolos galimybėmis, ir informaciniame amžiuje leisti sau įsigyti prekę ar paslaugą tuo metu kai mums labiausiai reikia, o ne tada, kada mes galime, bet nebenorime.

Reikia nepamiršti ir to, kad norint gauti paskolą iš banko ar kredito unijos, Jums teks atskleisti paskolos tikslą, sumokėti mokesčius už paskolos išdavimą, kitaip tariant, apmokėti banko darbuotojo darbo laiką. Žinoma, tai yra įskaičiuota ir į greitųjų kreditų bendrovių palūkanų formulę, kad Jums suteiktų paskolą, ir tai visai suprantama, bet jeigu mes imsime mažą sumą iš banko, tai banko mokesčiai bus dar didesni negu SMS paskolas teikiančių bendrovių, o šitos mažos gudrybės niekas nepasako, ir tikrai Jums nepasakys, nes bankai nesuinteresuoti Jums tokios informacijos atskleisti.

Esminis dalykas, kodėl Jūs turėtumėte naudoti SMS paskolas yra ta, kad SMS paskolos yra pranašesnės už internetines paskolas tuo, kad vieną kartą pririšus Jūsų telefoną prie paskolos davėjo.

Kiekvieną kartą, kai Jums pritrūksta pinigų pramogos, pirkiniams, ekstra gyvenimo atvėjams, Jūs galite lengvai ir greitai telefonu paprašyti Jums reikiamos paskolos sumos, ir Jums nereiks nei bankininkystės kodų, nereiks nerimauti, kad kitas asmuo gali paimti greitąjį kreditą pasinaudodamas Jūsų duomenimis, nes tik per Jūsų telefoną gali būti sudaroma sutartis ir užsakymas naujai nedidelei SMS paskolai gauti.

Jeigu ieškote platesnės informacijos apie greituosius kreditus ir SMS paskolas, patikrinkite mūsų akcijų skyrelį, ir susipažinkite su tinklapio turiniu, kuriame yra daug vertingos informacijos apie paskolas ir sąlygas, kurių bankai dažnai Jums net nepasako.