Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Tinklapio privatumo politika

Tinklapis yra sukurtas tam, kad kiekvienas paprastas žmogus galėtų susipažinti su greitųjų kreditų paskolų įvairove, kad galėtų pasirinkti sms paskolas, kad galėtų suprasti, ar jam tikrai reikia kredito, kokio kredito, ir kaip tą kreditą gauti.

Mūsų tinklapis nerenka jokių tai vartotojų duomenų, todėl galite drąsiai anonimiškai naviguoti po tinklapį, ieškoti Jums tinkamo greitojo kredito ar sms paskolos teikėjo.

Jūs galite registruotis mūsų svetainėje, ir mes mielai pasidalinsime naudinga informacija apie kreditorių teikiamas akcijas paskoloms.

Mūsų tinklapis gali surinkti ne asmens indentifikavimo duomenis, tokius kaip naršyklė ar vietovė, interneto tiekėjas, per kurį atėjo vartotojas ir t.t.

Kaip ir daugelis svetainių, mūsų interneto svetainė naudoja slapukus, kad būtų galima atsekti vartotojų poreikius mūsų svetainei, kad nebūtų apkraunama mūsų svetainė papildomais „keshavimo“ duomenimis,  www.smspaskolos.lt gali rinkti ir naudoti Vartotojai asmeninę neindentifikavimo informaciją.

Lankydamiesi mūsų svetainėje, Jūs sutinkate matyti informacinius pasiūlymus ir reklamos pasiūlymus.

Registruodamiesi mūsų svetainėje ar apklausose, Jūs duodate sutikimą siųsti Jums reklaminę informacinę medžiagą.

Visa surinkta informacija, kurią mes gauname tinklapyje, yra konfidenciali, ir trečiosioms šalims nepasiekiama.

Trečiųjų šalių tinklapiai ar reklaminiai baneriai, kuriais lankytojas gali patekti į kitus tinklapius yra mums nepavaldūs, ir mes neatsakome už tose tinklapiuose pateikiamą informaciją ir jos teisėtumą.

www.smspaskolos.lt turi diskrečią atnaujinimo privatumo politiką ir mes tai galime padaryti bet kuriuo metu.

Atlikę pakeitimus, peržiūrėti atnaujintą datą šio puslapio apačioje.

Naudodamiesi mūsų tinklapiu, jūs pripažįstate ir sutinkate, kad yra Jūsų pareiga peržiūrėti šią privatumo politiką periodiškai ir suvokti pakeitimų aktualumą kiekvienu individualiu atveju.

Šis dokumentas paskutinį kartą atnaujinta 2016.04.12