Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Kaip gauti paskolą iš fizinių asmenų?

Kartais nutinka taip, kad atsiranda galimybė pasiskolinti pinigų iš fizinių asmenų. Žinoma, taip jūs išvengiate finansinių mokesčių iš finansų bendrovių, bet lygiai taip pat susiduriate su iškylančia papildoma rizika, kurią tik jūs pats galite pamatuoti.

Yra patartina, prieš skolinantis iš fizinių asmenų, bent jau pasidomėti, ar asmuo paskolomis užsiima legaliai, ar yra patikimas, ar nėra kokių tai suktybių, ar neiškils kokių tai problemų didelių, t.y. jums, jeigu negalėsite laiku ir tinkamai gražinti paskolos.

Jeigu ieškote vartojimo kredito, turite žinoti, kad fiziniai asmenys tokių kreditų duoti negali, ir jeigu imate greitąjį kreditą iš fizinio asmens, jūs turite suprasti, kad tai yra susitarimas tarp jūsų dviejų, ir joks finansinis reguliavimas čia negalioja.

 Įmonės, kurios atitinka įstatymų nustatytas ribas, ir yra praėjusios įstatymų patikrą, tik tokios įmonės tegali teikti kreditavimo paslaugas, kaip greitieji kreditai ir sms paskolos.

smspinigai.lt

Jau kuris laikas, Lietuvoje atsiranda bendro finansavimo sisitemos, kurios leidžia patiems vartotojams teikti paskolas kietiems kreditų prašytojams.

Finansinės paskolos iš fizinių asmenų legaliai gali būti gaunamos tik per tokias sistemas ir tik legaliais kanalais.

Tai yra bendro tipo skolinimo sistema, kai informacinėje sistemoje, kuri patikrina paskolos gavėjo finansinę praeitį, dabartinę veiklą ir mokumą, tai toje sistemoje yra paskelbiama info, kad toks tai žmogus, nori pasiskolinti tiek tai pinigų.

O jau tos sistemos nariai, mato, kad žmogus yra patikrintas, kad galima duoti vartojimo kreditą, ar sms paskolą, ir trumpai tariant „susimeta“ bendrai skolintojui reikalingai sumai surinkti, ir tada įvyksta paskolos davimas. 

Šiuo metu tai yra vienintelis sąžiningiausias ir turbūt pats priimtiniausias būdas imti sms paskolą ar greitąjį kreditą.

Kaip bebūtų , jeigu ieškote greitojo kredito, ar sms paskolos, pasinaudokite mūsų siūlomų įmonių kreditais, Jūs ne tik, kad gausite patikimą kreditą, bet ir sutaupysite nemažą pinigų sumą, nes tik per mūsų siūlomas nuorodas ar banerius, Jūs gaunate išskirtinius pasiūlymus.