Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 


SMS paskolos ir greitieji kreditai

SMS paskolos ir greitieji kreditai sms žinute yra patys pigiausi kreditai rinkoje. Šie vartojamieji greitieji kreditai yra duodami ypač greitai, ir ypač geromis sąlygomis, t.y. mažas aptarnavimo mokestis už paskolos išdavimą, bei mažas paskolos davimo mokestis t.y. palūkanos.

Tokias sms paskolas imant Jums reikės tinkamai atlikti paskolos tikrinimo procedūras, tinkamai registruoti paskolos gavimo paraišką, bus būtina nurodyti savo asmeninius duomenis, ir sms paskolos suteikimas jums yra jau garantuotas, na žinoma, Jūs turite atitikti visus paskolų įmonės reikalavimus.

smspinigai.lt

Šiuo metu tai yra pats populiariausias paskolų teikimo būdas, it žmonės tuo paskolų suteikimo būdu naudojasi ypač greitai ir lengvai. Turėtumėte žinoti, kad didžiosios kredito bendrovės leidžia savo klientams paskolos patvirtinimo procedūrą atlikti ir sms žinute,  tiek ir pervedant simbolinį vieną centą.

Jeigu esame kažkurioje pasilinksminimo vietoje, ir neturime galimybės naudotis internetine bankininkyste, tai sms paskola mums yra išsigelbėjimas, jeigu pritrūkome pinigų.

Duomenų tikrinimas ir sutarties sudarymas gali būti atliktos vienos operacijos metu, kuomet klientas pateikia savo duomenis, taip sutikdamas, kad kreditorius tikrins visą informaciją apie asmens kredito istoriją, esamą situaciją. Patvirtinimas sms žinute būna lengvas – Jūs internete formoje įvedate savo telefono numerį, į kurį gaunate specialų kodą, kurį įvedę internete, patvirtinate paskolos gavimo prašymą.

Tą gautąjį kodą, vėl panaudosite formoje paskolai gauti, ir tai bus teisinis patvirtinimas, kad Jūs tikrai imate sms paskolą, kad tai Jūs o ne kažkas kitas naudojasi Jūsų duomenimis.

Lygiai tokia pat procedūra taikoma ir su greitaisiais kreditais per elektroninę bankininkystę, Jūs turite kredito bendrovei pervesti vieną centą, kad kredito bendrovė patvirtintų Jūsų autentiškumą, ir iš mokėtų Jums greitąjį kreditą ar sms paskolą.

Turite atsiminti tai, kad jeigu Jūs imate sms paskolą ar greitąjį kreditą savo vardu, o patvirtinimą atliekate iš kito asmens telefono, arba atlikote baninį vieno cento pervedimą iš kito asmens, tai tokie pervedimai patvirtinimai yra teisiškai negaliojantys, ir paskolos ar greitojo kredito negausite.

Vis labiau griežtinant išankstinių telefonų kortelių pardavimui, vis mažesnė rizika išlieka, kad kažkas pasinaudos Jūsų telefonu, ar neteisėtai pasiims greitąjį kreditą ar sms paskolą.
Jeigu turite noro sužinoti, kokiomis sąlygomis yra išduodamos sms paskolos, kreipkitės į mūsų partnerius.