Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 


Ko reikia, norint gauti kreditą ar sms paskolą?

SMS paskolą ar greitąjį kreditą gali gauti asmenys, kurie paraiškos pateikimo dieną yra 18-70 metų amžiaus. Tai yra fiziniai asmenys, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos respublika.

Norint gauti sms paskolą ar greitąjį kreditą, dažniausiai reikia būti iš anksto užsiregistravus kreditoriaus internetinėje svetainėje, gali prireikti galiojančios banko sąskaitos, mobilaus telefono, elektroninio parašo.

Kaip greitai galima gauti sms paskolą ar greitąjį kreditą?

Imant sms paskolą ar greitąjį kreditą, ilgiausiai užtrunka patikrinimo procedūra ir pirmasis prisiregistravimas pas kreditorių, vėliau kiekvieną atskirą kartą, galite gauti pinigus per 10 -15 minučių nuo paraiškos užpildymo.

Kokie žingsniai reikalingi norint gauti kreditą?

Dažniausiai imant sms paskolą ar greitąjį kreditą, reikia pervesti kreditoriui 0,01 €, kaip patvirtinimą, kad Jūs sutinkate imti kreditą savo vardu.

Aš jau turiu vieną  kreditą. Ar galėčiau gauti dar vieną kreditą pas tą patį kreditorių?

Kreditoriai nėra suinteresuoti dalinti ir skaidyti paskolų tiems patiems vartotojams, tai papildomai didina aptarnavimo kaštus, todėl visais atvejais, kai žmogus nori imti papildomą kreditą ar sms paskolą, yra siūloma, kad paskola būtų padidinta jau esama.

Taip yra daroma per kreditoriaus internetinę svetainę, kur vartotojas gali pateikti paraišką padidinti jo esamą kreditą ar sms paskolą.

 

smspinigai.lt

Kokiam laikotarpiui galiu gauti kreditą ar sms paskolą?

Šiuo metu yra paplitusi praktika, kad greitieji kreditai ar sms paskolos yra išduodamos ne ilgiau negu 36 mėnesių laikotarpiui.

Ar galima sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą?

Visada yra galima pailginti greitojo kredito laikotarpį, sutrumpinti kredito laikotarpį jau yra kiek sudėtingiau, greičiausiai Jums teks papildomai apmokėti palūkanų laikotarpio skirtumą.

Ar reikalinga pažyma iš darbovietės arba kiti dokumentai imant greitąjį kreditą?

Kreditoriai turi galimybę pasijungti prie SODROS duomenų bazės, tad jie patikrins Jūsų pajamas greitai ir lengvai, Jums nereikės pateikti jokių pažymų.

Ar galiu gauti greitąjį kreditą ar sms paskolą naktį, arba savaitgalį?

Kredito paraišką galima pateikti bet kuriuo paros metu, bet būtina atsiminti, kad dauguma kredito bendrovių kreditus ar sms paskolas perveda tik dienos ir vėlyvo vakaro metu, nakties metu kitos bendrovės neatlieka pervedimų.

Ar galiu gauti kreditą kito žmogaus vardu?

Kreditas patvirtinamas ir pervedamas tik į to žmogaus sąskaitą, iš kurios yra atliekamas 0,01 € patvirtinimas, ir paraiškos davėjas ir gavėjas turi būti vienas ir tas pats žmogus.

Ar kredito paraiškos svarstymas (nagrinėjimas) kainuoja? Ar imate už tai kokį nors mokestį?

Kredito paraiškos svarstymas yra kreditorių kompetencija, tad Jums ši paslauga yra suteikiama nemokamai.

Kas yra kredito limitas?

Kredito limitas - tai didžiausia kredito suma, kurią Jūs galite gauti pasirinktam kredito laikotarpiui, su pasirinkta grąžinimo schemą.

Ką daryti, jei gavau teigiamą atsakymą, bet dar negavau pinigų į savo banko sąskaitą?

Jeigu visas procedūras praėjote ir po 30 minučių dar negavote pinigų į savo sąskaitą, kreipkitės į kredito įmonę, gali būti, kad yra iškilę techniniai nesklandumai.

Kodėl man nesuteiktas kreditas?

Kredito bendrovės, prieš teigdamos greituosius kreditus ar sms paskolas, tikrina kredito gavėjo praeities finansinę istoriją, įsitikina, kad paskolos gavėjas bus finansiškai patikimas, ir bus pajėgus grąžinti paimtą greitąjį kreditą ar sms paskolą.

Jeigu bent viename punkte Jūs nepraėjote patikros barjero, Jums nebus suteiktas greitasis kreditas.