Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Jeigu aš esu LR pilietis, kuris gyvena ir yra registruotas užsienio valstybėje, ar galiu gauti sms paskolą ar greitąjį kreditą?

Tikėtina, kad gausite paskolą tuo atveju, jeigu galėsite pagrįsti savo darbo statusą užsienyje, ir galėsite pristatyti uždarbio dokumentus už praėjusius dvylika mėnesių.

Imant didesnę paskolą, bankai gali taikyti pradinio įnašo reikalavimą, kuris gali sudaryti 10-20 % nuo pageidaujamos paskolos sumos.

Kokiame banke geriausiai imti paskolą?

Tai priklauso nuo daugelių faktorių, bet rekomenduojame pirma gauti kuo daugiau bankų pasiūlymų, aplankyti paskolų bankų konsultacijas, ir tik tada nuspręsti, kuris banko kreditavimo pasiūlymas Jums yra patraukliausias ir optimaliausias.

Jeigu paskola paimta ilgam laikotarpiui, o n oriu paskolą grąžinti dabar. Ar skaičiuosis viso paskolos laikotarpio palūkanos?

Čia yra labai individualus klausimas, kuris yra aptartas Jūsų paskolos sutartyje. Vieni bankai leidžia nemokamai grąžinti anksčiau laiko paskolą, kiti prašo sumokėti netesybų procentinę dalį.

Ar yra galimybė paimti paskolą iš banko nedarant pradinio įnašo?

Šiuo metu LR pagal galiojančius teisės aktus, Jūs galite gauti tik vartojamojo kredito, greitąjį kreditą ar sms paskolą be pradinio įnašo.

Būsto paskolos be pradinio įnašo nebeišduodamos.

Per kiek laiko nuo paraiškos pateikimo yra suteikiama paskola?

Didieji bankai nuo paskolos paraiškos užpildymo iki teigiamo ar neigiamo atsakymo užtrunka apie dešimt dienų, kredito įstaigos paprastai trunka kelias dienas, o sms paskolos išduodamos per keletą minučių.

smspinigai.lt

Jeigu aš dirbu užsienyje, bet planuoju imti paskolą iš Lietuvos banko.

Yra tikimybė, kad Lietuvoje esantys bankai ne tik, kad prašytų Jūsų pagrįsti praeitų metų uždarbio įrodymų ir Jūsų dirbančiojo statuso patvirtinimo, bet gali prašyti ir Lietuvos Respublikos piliečio asmeninio laidavimo.

Kaip sužinoti, nuo ko priklausys palūkanų norma?

Bankai turi savo vertinimo sisitemą, pagal kurią nustato klientui išduodamos paskolos maržos dydį.

O paskolos palūkanų norma yra nustatoma pagal EURIBOR.

Ar yra galimybė užstatyti nekilnojamąjį turtą, kuris stovi ant žemės, bet neužstatyti žemės?

Pagal galiojančius teisės aktus yra neįmanoma užstatyti bankui pastato neįkeičiant žemės sklypo.

Kur kreiptis dėl lengvatinio kredito?

Lengvatinis kreditas yra laiduojamas Jūsų savivaldybės, tad pirma turite kreiptis į savivaldybę.

Kaip nuspręsti, kokios fiksuotos ar kintamos palūkanos palankiau?

Jeigu neturite finansinio išprusimo, stenkitės aplankyti kiek galima daugiau bankų konsultantų, kurie konsultacijų metu Jums padėtų suvokti paskolos niuansus ir reikalingas žinias, norint paimti teisingą paskolą.