Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

SMS paskolos, arba greitasis kreditas per sms

Daugeliui iš mūsų gyvenime nutinka tokia situacija, kad reikia skubiai ir dabar pinigų, o pasiskolinti nėra iš ko.

Tokiu atveju puikiai tinka sms paskolos ar greitieji kreditai per sms žinutę.

Tokios paskolos yra reikalingos ir naudingos tokiu atveju, jeigu jau esate susimokėję visus mokesčius, bankines paskolas, kreditus, ir Jums tiesiog pritrūko nedidelės sumos iki mėnesio algos, ar kažkokiam mažmožiui, kuris palepins Jus.

Kodėl sakau, kad tik tokiai paskolai tinka sms paskolos, o gi todėl, kad tokios paskolos ir greitieji kreditai yra brangiausi rinkoje, tad didelėms sumoms ar kreditams reikia rinktis kitą paskolos rūšį.

smspinigai.lt

Esant mažai kredito sumai, paskolos pateikimo paraiška ir svarstymas, plius paskolos mokesčiai bus daug didesni arba netgi lygus Jūsų prašomai paskolai bankuose, tad tokiu atveju, kaip jau minėjau, reikia rinktis sms paskolas ar greituosius kreditus.

Kas gali būti patogiau, kai internetu užsiregistruojate paskolų davėjo tinklapyje, pasitvirtinate savo sąskaitą ir telefoną, ir kai Jums prireikia pinigų naktiniame klube ar bare, o gal parduotuvėje, tiesiog pateikiate paraišką per telefoną, ir gaunate pinigus keleto minučių bėgyje.

Sms paskolos tai ypač greita ir patogu.

Daugiau smulkesnės informacijos, kas gali gauti sms paskolą ar greitąjį kreditą galite rasti paskolų davėjų tinklapiuose , bet bendrais bruožais galime apibrėžti, kas gauna paskolas:

  • Jeigu esate pilnametis LR pilietis;
  • Jeigu turite nuolatinį darbą;
  • Jeigu nesate prasiskolinę kitoms kredito bendrovėms;
  • Jeigu turite elektroninę bankininkystės sąskaitą;

Kaip vyksta registracija norint gauti sms paskolą?

  • Visų pirma turite prisiregistruoti ir įgyvendinti reikalavimus esančius paskolos davėjo tinklapyje;
  • Antra, paskolos gavėjo tinklapyje esančios informacijos pagalba per savo telefoną išsiųsite sms žinutę su vartotojo ID bei prašoma suma ir paskolos terminu;
  • Trečia, sulaukę kredito bendrovės atsakymo apie Jūsų kredito paraiškos patvirtinimą, turėsite patvirtinti sms žinute, kad sutinkate imti sms paskolą;
  • Ketvirta ir svarbiausia, palauksite, kol įkris pinigai į Jūsų sąskaitą

Kokiais atvejais geriau neimti sms paskolos?

Tai yra vienas lengviausiai gaunamas kreditas, bet jo kaina yra pati didžiausia. Turite nepamiršti, kad kreditus ar sms paskolas reikia grąžinti,  o jeigu prisiskolinote daug, kai kredito kaina didžiulė, tada gali iškilti problemų su kredito grąžinimu.

Yra galimybė atidėti mokėjimą, perkelti, arba pratęsti paskolos grąžinimą. Naudokite šiomis paslaugomis drąsiai, tai yra žymiai geriau, negu tapti nemokiu, ir patekti antstolių sistemon.

Visada tarkitės su kreditoriumi, kuris išdavė sms paskolą ar greitąjį kreditą, jeigu susidūrėte, ar žadate susidurti su paskolos grąžinimo nesklandumais.